fbpx

Sklep internetowy

Firma FLORAND udowodniła w piętnastu latach działalności, że jest godnym zaufania partnerem w biznesie. Jest jednym z największych w regionie hurtowym sprzedawcą kwiatów. Na jej sukces znaczący wpływ miały: zaangażowanie i fachowość pracowników, wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, bogaty asortyment roślin i kwiatów w najwyższej jakości, wszechstronność działania, ciągle wprowadzane innowacje, wysoka jakość świadczonych usług, oraz znakomita lokalizacja. Nie bez znaczenia jest fakt, że pomimo działalności w jednej branży profil firmy jest bardzo zróżnicowany: import, sprzedaż hurtowa, sprzedaż detaliczna, budowa sieci kwiaciarni franczyzowych, wykonywanie usług florystycznych i szkoleniowych. Dzięki temu ma bardzo duże doświadczenie i wiedzę o branży.

Przedsiębiorstwo jest wyposażone we wszystko co jest potrzebne do obsługi klientów. Nie tylko w kwiaty najwyższej jakości, ale także w dobrą osobistą obsługę. Hurtownia FLORAND kupuje kwiaty na giełdach polskich i holenderskich oraz bezpośrednio u najlepszych ogrodników. Dzięki szerokiej polityce zakupów, o każdej porze dnia może przetworzyć duży asortyment kwiatów, czy to będzie zamówienie ślubne, czy kilka bukietów kwiatów albo duża partia kwiatów tego samego gatunku. Dba aby towar był najwyższej jakości i w dużym asortymencie.

Aby jeszcze bardziej uprościć sposób kupowania kwiatów w ubiegłym miesiącu hurtownia FLORAND udostępniła swoim klientom możliwość zamawiania kwiatów bezpośrednio z magazynu roślin importowanych w Holandii. Dzięki temu klienci mają dostęp online do jeszcze większego asortymentu kwiatów i dodatków w jeszcze niższych cenach. Dzięki bezpośrednim zamówieniom poszczególnych kwiaciarni w holenderskim magazynie, hurtownia ograniczy ilość przechowywanych roślin do niezbędnego minimum co sprawi, że oferta będzie jeszcze świeższa, co jest niezwykle ważne w branży kwiatowej. Dzięki ograniczeniom strat powstałych wraz z utratą świeżości i dekoracyjności roślin, hurtownia dla zamawianego przez sklep internetowy asortyment obniżyła marże, co jest bardzo korzystne dla zaopatrujących się kwiaciarni i ich klientów detalicznych. Pracownicy hurtowni FLORAND zajmą się logistyką oraz sprawdzaniem jakości i rozliczeń.

W bieżącym roku firma FLORAND sprawdziła ofertę wielu firm holenderskich aby przedstawić najlepszą ofertę sklepu internetowego dla swoich klientów. Najważniejszym kryterium była niezawodność dostaw, jakość i bogactwo asortymentu roślin, cena, doświadczenie na rynku polskim i sprawność logistyki. Również ważnym kryterium była przejrzystość i funkcjonalność sklepu internetowego. Niezmiernym sukcesem było przekonanie holenderskiego partnera do stworzenia polskiej wersji sklepu, co niezmiernie uprości obsługę. Nowa polska wersja WEBSHOP działa od poczatku listopada. tego roku!

Dla osób chcących sprawdzić asortyment i możliwości sklepu podaję login: DEMO i hasło: DEMO2001. Ceny widoczne tylko dla klientów, którzy podpisali umowę współpracy i otrzymali indywidualne loginy! Nasza firma zapewnia dystrybucję dwa razy w tygodniu z Holandii do polskich kwiaciarni.

Kliknij WEBFLOWERSHOP aby przejść do logowania.

Osoby zainteresowane zamawianiem kwiatów przez WEBFLOWERSHOP proszone są o przesłanie zapytania o login i hasło na adres a.dabrowski@florand.com.pl.

KUPOWANIE PRZEZ WEBSHOP (SKLEP INTERNETOWY)
Podstawowe informacje dotyczące holenderskiej giełdy kwiatowej oraz dokonywania zakupów przez WEBFLOWERSHOP:
• W Holandii znajdują się największe na świecie giełdy kwiatów zarówno ciętych jak i doniczkowych oraz wszelkiego rodzaju dodatków florystycznych a także zieleni ciętej.
• Na holenderskich giełdach kwiatowych można kupić produkty z całego świata.
• Na giełdach holenderskich można kupować wyłącznie poprzez pośredników mających swoje siedziby na terenach tych giełd.
• Nasz webflowershop posiada bardzo szeroki asortyment produktów, liczony w tysiącach pozycji.
• Zakupy robione poprzez webshop są tańsze o 20-30 % niż kupowanie na polskich giełdach. Niejednokrotnie zakupy niektórych produktów są tańsze nawet o 50 %. Dlaczego? Nie magazynujemy kwiatów – towar, który sprowadzamy z Holandii jest w 100% sprzedany więc nie ma tu mowy o żadnych stratach, co za tym idzie – jeszcze niższa marża.
• Właściciele kwiaciarni powinni zdawać sobie sprawę, że towar kupowany jest na zegarze – czyli na prawdziwej giełdzie kwiatowej, gdzie czasami może się okazać, że towar wart np. 3 € kosztuje 0,3 €. Istnieje jednak i taka możliwość, że towar wart np. 1 € , a ponieważ był na niego popyt na giełdzie w Holandii, to na zegarze pojawi się cena np. 3 €. Zalecamy wtedy szukać innego podobnego towaru w korzystnej cenie.
• Cały asortyment kupuje się na paczki, pojemniki i opakowania zbiorcze.
• Nie muszą mieć państwo obaw co do świeżości kwiatów, gdyż kwiaty cięte starsze niż dwa dni nie są już wyświetlane na stanie (starsze kwiaty automatycznie wysyłane są do tzw. fabryk kwiatów, gdzie są wyrabiane na bukiety np. na stacje benzynowe).
• Jakość wszystkich produktów kontrolowana jest przez specjalistów. Wiarygodną kategorię jakości towaru klasyfikuje licencjonowany zewnętrzny rzeczoznawca.
• Każdy towar w pojemniku czy kartonie opisany jest z nazwy, długości, jakości, oraz ogrodnika/importera dostarczającego dany towar.
• Kupowanie przez webshop jest najbardziej opłacalne dla kwiaciarni zamawiających towar na sumę powyżej tysiąca złotych.
• Warunkiem współpracy (zamawiania oraz transportu towaru) jest terminowe regulowanie należności!
• Towar na WEBFLOWERSHOP jest przeliczany następująco:
o np. róża za 1 € x 4,30 zł (kurs walut sprawdzany jest w BZWBK lub ALIOR BANK wg kursu sprzedaży), do tego należy doliczyć VAT w obowiązującej wysokości.
• Kupowanie przez webflowershop jest możliwe 7 dni w tygodniu. Najświeższy asortyment, uzyskasz kupując z magazynu w każdy :
o wtorek od 6:00 do 12:00 (towar przywożony jest ciężarówkami – chłodniami do Bolesławca w środę około godz. 8:00, gdzie jest przepakowywany, po czym rozwożony jest do kwiaciarni),
o piątek od 6:00 do 12:00 (towar przywożony jest ciężarówkami – chłodniami do Bolesławca w sobotę około godz. 8:00, gdzie jest przepakowywany, po czym rozwożony jest do kwiaciarni).
• W zależności od odległości kwiaciarni od naszej siedziby w Bolesławcu dostawa kwiatów do danego punktu może odbyć się tego samego dnia od wyjazdu ciężarówki z naszego magazynu w Bolesławcu, najpóźniej dnia następnego.
• Towar najlepiej zamawiać na bieżąco, bez zbędnego wyprzedzenia.
• 60% produktów z magazynu webflowershop to produkty zakupione w bieżącym dniu bezpośrednio na zegarze, 20% to produkty zakupione bezpośrednio u ogrodnika i 20% produktów pochodzi z importu.
• Nasza firma FLORAND jest partnerem biznesowym firmy holenderskiej i koordynatorem całego przedsięwzięcia.

Podziel się opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.